Jobs at Neli Petkova / Talent Garden Coaching

View all jobs

Presales Engineer - Security Operations Centre (SOC)

Sofia, Bulgaria

Location: Sofia, Bulgaria

За позицията
Очакваме да си със задълбочени технически познания, способен да убеждаваш и оказваш влияние; с умения ефективно да обясняваш технологиите и продуктите на различни аудитории, включително C-Level Executives и опитен технически персонал. Ще бъдеш неразделна част от търговския процес, предоставяйки технологична опора на екипа ни и на нашите партньори.

Отговорностите
  • Съвместна работа с търговския екип през целия продажбен процес: идентификация, търговска среща, продуктова демонстрация, PoC, консултации по време на имплементация, обучение и поддръжка
  • Изясняване на нуждите на клиента, настоящата технологична среда, идентификация на техническите критерии, изисквания и мотивите за вземане на решение
  • Осигурява експертиза по отношение на дизайна, стратегията и планирането на архитектурата на предложенията
  • Подпомагане ангажираността и обучението на партньорската мрежа
  • Представя технологиите на компанията на индустриални и клиентски събития
  • Предоставя редовно информация на ръководството на компанията относно развитието на клиентите и сделките във всички отношения, касаещи бизнеса на компанията
  • Поддържа високо ниво на компетенции и сертификация за технологиите, за които отговаря
Изисквания и квалификация
  • Минимум 3 години опит в работа с клиенти
  • Опит с технологии за кибер сигурност - IDS/IPS, SIEM, Network / End point security, Incident response
  • Опит с инсталирането, конфигурирането и поддръжката на ИТ инфраструктури и приложения базирани системи.
  • Опит в предлагането, демонстрирането и инсталирането на мрежови технологии и /или информационна сигурност
  • Отлични комуникационни и презентационни способности
  • Отличен client interfacing & customer-focused подход
  • Отлично владеене на английски език - писмен и говорим
Какво предлагаме
  • Динамична работна обстановка и възможности за развитие
  • Работа в екип от експерти
  • Взаимодействие със световните лидери в областта на кибер защитата и комуникационните мрежи
  • Частно здравно застраховане
  • Карта за спорт
For more questions, you can write to neli(@) talentgardencoaching.com
We take data protection seriously, you can read about our policy: https://www.talentgardencoaching.com/privacy-policy

Powered by